header mini

KONTAKT

Prezes: 507251249

Naczelnik: 508272060

Z.Prezesa:  501851509

Z.Naczelnika: 739049710

Sekretarz: 602184306

Gospodarz: 693517640

header mini

logo osp

logo psp bez tla

header mini

 1. Pierwsze spotkanie z uczestnikami projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW " - http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/942-pierwsze-spotkanie-z-uczestnikami-projektu-w-mdp-przyszlosc-i-bezpieczenstwo-mieszkancow

2. Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW "

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/949-spotkanie-informacyjne-z-uczestnikami-projektu-w-mdp-przyszlosc-i-bezpieczenstwo-mieszkancow

3. Działania projektowe, pod nazwą. Bezpieczna i niebezpieczna woda w ramach projektu  " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW " 

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/998-dzialania-bezpieczna-i-niebezpieczna-woda

4. Działania projektowe, pod nazwą. Wycieczka do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rybnicku w ramach projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW "

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/999-dzialania-pod-nazwa-wycieczka-do-komendy-miejskiej-panstwowej-strazy-pozarnej-w-rybniku

5. Działania projektowe, pod nazwą. Gminny Dzień Sportu - V edycja Leszczyniady w ramach projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW " 

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/1010-gminny-dzien-sportu-v-edycja-leszczyniady

 6. Działania projektowe, pod nazwą. Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW "

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/1022-miejsko-gminne-zawody-sportowo-pozarnicze-jednostek-z-terenu-gminy-i-miasta-czerwionka-leszczyny-2
 
7. Działania projektowe, pod nazwą. Warsztaty pod nazwą " Bądź bezpieczny na drodze " w ramach projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW "

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/1024-warsztaty-pod-nazwa-badz-bezpieczny-na-drodze

8. Działania projektowe, pod nazwą. Spotkanie i pogadanka " NIE DLA CZADU " w ramach projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW "

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/1027-spotkanie-i-pogadanka-pod-nazwa-nie-dla-czadu

9. Działania projektowe, pod nazwą. Wycieczka do sztolni Królowej Luizy w ramach projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW " 

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/1038-wycieczka-do-sztolni-krolowej-luizy-w-zabrzu

10. Działania projektowe, pod nazwą. Wigilijka z MDP Leszczyny w ramach projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW "

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/1041-wigilijka-z-mdp-leszczyny

11. Manewry Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w ramach projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW "

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/1116-manewry-mlodziezowych-druzyn-pozarniczych-2 

 12. Działania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na krytej pływalni w ramach projektu " W MDP PRZYSZŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW "

http://ospleszczyny.pl/index.php/stronaglowna/akt/1118-dzialania-z-mdp-na-krytej-plywalni-w-ramach-projektu-w-mdp-przyszlosc-i-bezpieczenstwo-mieszkancow