OSP NA STRAŻY ŚRODOWISKA

Ogólnopolska akcja zbiórki elektrycznych śmieci i tekstyliów realizowana wraz z Fundacją Odzyskaj Środowisko , MB Recycling i ZOSP RP.

Ogólnopolska akcja zbiórki elektrycznych śmieci realizowana z Fundacją Odzyskaj Środowisko i MB Recycling 6

O projekcie:

Jest to ogólnopolska akcja “OSP na straży środowiska” polega na zbieraniu w OSP zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz tekstyliów, w zamian uczestnicząca w projekcie Jednostka otrzymuje dodatkowe środki finansowe.

To nie tylko okazja do pozyskania środków na cele strażackie (np. hełmy), ale także szansa na poprawę stanu naszego środowiska – sprzęt trafi do jednego z naszych profesjonalnych zakładów przetwarzania.

Co zyskujemy przystępując do akcji proekologicznej ?

1. Środki finansowe za każdą tonę oddanych elektrycznych śmieci i tekstyliów.

2. Możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego.

Jaki zużyty sprzęt elektryczny przyjmujemy?

Duże RTV/AGD jak np:

- lodówki

- pralki

- zmywarki

- piekarniki elektryczne

Małe sprzęty jak np:

- kuchenki mikrofalowe

- czajniki elektryczne

- tostery

- drukarki, komputery i klawiatury

- zabawki elektroniczne

Poniżej przedstawiamy ilustrację wraz z grupami elektroniki i elektryki, które przymujemy w ramach wyżej wymienionej akcji proekologicznej:

tebelka osp

Gdzie przyjmujemy elektrośmieci i tekstylia ?

Wszystkie elektrośmieci oraz tekstylia przyjmujemy w naszej jednostce:

Ochotnicza Straż Pożarna w Leszczynach, przy ul. Ks. Pojdy 136.

Jakie są możliwości zgłaszania się z elektrośmieciami oraz tekstyliami ?

Wszystkie zgłoszenia należy kierować do Naczelnika jednostki OSP Leszczyny pod numerem telefonu:

508-272-060

Więcej informacji o projekcie znajdziesz śledząc naszą stronę internetową oraz fanpage w serwisie Facebook.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału - Chroniąc środowisko, wspierasz strażaków ! ! !